95.173.173.139 -- Visky Public
Visky Public Server 95.173.173.139 --> [ No Sxe ]
Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]* Fl99hc
Visky Public Server 95.173.173.139 --> [ No Sxe ]
Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]* Fl99hc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]*

5 posters
YazarMesaj
Cehennem*
Acemi Üye
Acemi Üye
Cehennem*

Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]* Empty
MesajKonu: Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]*   Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]* I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 5:19 pm

Bunny Yapmak için Mause nize ve klavyenize ilk önce hakim olmanız qerekir eqer hakim deqilseniz yapamassınız
Bunny için ilk başTa yapmanız qereken Zıplama Tuşu ve D(vea)A tuşana aynı anda basabilmeniz qerekir Hızlı bir $ekilde
Bu işLem biTTikten sora Zıplama Tuşu+D(vea)A tuşuna Bastıktan Sora Mause Yavaş bir şekilde D ye bastıysanız Sağ tarafa A ya basTıysanız Sol tarafa Çevirmeniz qerekeir
Burdan sora Zıplama Tuşu +D ye basTınız diyelim C.s deki adam yere ayakları düşer Düşmez Zıplama Tuşu+A ya Bastıqınzda Bunny nin yavaş yavaş olduqu qörecekseniz ve dewam lı yaptıqınız zmn ilerde proffessional bir Bunny ci olduqunuzu qörecekseniz !!!

NOT: Zıplama Tuşu + D ye basTıqtan sora DewamLı bunny için Zıplama Tuşu +A ya basmanız ardından Zıplama Tuşu + D ye ve bu işLemi TekrarLamanız qerekir AyRıCa BunnY YaparKeN CtRL Tusuna BasıLı TuTaRSaNıZ DaHa KoLaY OLuR Very Happy
Cehennem*
Acemi Üye
Acemi Üye
Cehennem*

MesajKonu: Geri: Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]*   Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]* I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 6:15 pm

Cvp Bqlıyorummm !!!!!!!
G0DF4TH3R
Amatör Üye
Amatör Üye
G0DF4TH3R

MesajKonu: Geri: Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]*   Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]* I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 8:31 pm

güzel paylaşım saol
Cehennem*
Acemi Üye
Acemi Üye
Cehennem*

MesajKonu: Geri: Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]*   Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]* I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 8:35 pm

O.degil her zamn
wEst.#
Acemi Üye
Acemi Üye
wEst.#

MesajKonu: Geri: Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]*   Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]* I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 8:39 pm

godfatheR konu sabitLenik.. illa konu acmalarına qerek yok direk burayı okumaları lazım.. forumu kirletmemek içiN sabit oLması daha iyidiR..Wink
aLTaYLee
Acemi Üye
Acemi Üye

MesajKonu: Geri: Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]*   Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]* I_icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 5:03 pm

Paylaşım için tşkler......
Th3_De4dLy # 3R4Y
Acemi Üye
Acemi Üye

MesajKonu: Geri: Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]*   Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]* I_icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 8:15 pm

Very Happy Bende Bunny yapmak için mouse nin sayfa çevirne bölgesini geri doğru çekiyorum ve cok RahaT oLuyor.Tabi Her pC de bu oLmuyor Smile

Counter-Strike 1.6 Bunyy Nasıl Yapılır [Anlatım]*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Counter Strike 1.6 v26 Download !
» Counter Strike 1.6 v23 Download !
» Counter Strike 1.5 Download!
» Counter Strike 1.6 Full Downlaod!
» Counter Strike 1.6 Turkce Patch.